GRUPLARIMIZ VE DÜZEYLERİ


 09:00 – 10:15 GRUBU

 Bu grupta 2001 - ...- 2004 doğumlu sporcularımız bulunmaktadır. Bu grubun hedefi temel teknikleri müsabaka becerileri ile birleştirmesi istenmektedir.

Parmak pas, manşet pas, alttan-üstten servis, smaç hareketi, servis karşılama, defans ve blok tekniklerinin öğretimi ve uygulanması amaçlanmaktadır. Bu grubun ayrı bir hedefi ise müsabaka becerilerini kazandırmak ve bu bahsedilen teknikleri müsabaka içerisinde de uygulanmasını sağlamaktır.

Sağlıklı beslenme, sporcu disiplini ile bilgiler verilmektedir.


10:15 – 11.30 GRUBU

Bu grupta  2005-2006 doğumlu sporcularımız bulunmaktadır. Bu grubun hedefi temel motorik özellikleri geliştirme ve temel teknikleri basitten karmaşığa doğru öğretmek ve uygulatmaktır.

Eğitsel oyunlar, parmak pas, manşet pas, alttan servis, servis karşılama, smaç adımlaması, smaç kolu çalışması, basit defans çalışmalarının yanında müsabakaya hazırlayıcı oyunlar oynatılmaktadır.

2x2 ve 3x3 mini voleybol müsabakalarıyla sporcularımızı müsabakalara hazırlamayı hedeflemekteyiz.

Sağlıklı beslenme, sporcu disiplini ile bilgiler verilmektedir.


11.30-12.45 GRUBU

Bu grupda 2009 - 2010 - 2011 - 2012  - 2013 doğumlu sporcularımız bulunmaktadır. Bu grubun hedefi temel motorik özellikleri geliştirme ve temel teknikleri basitten karmaşığa doğru öğretmek ve uygulatmaktır.

Eğitsel oyunlar, parmak pas, manşet pas, alttan servis gibi basit temel teknikleri geliştirmeyi hedeflemekteyiz,

Sağlıklı beslenme, sporcu disiplini ile ilgili bilgiler verilmektedir.


12:45 – 14.00 GRUBU

Bu grupta 2007-2008  doğumlu sporcularımız bulunmaktadır. Bu grubun hedefi oyunla eğitim ve temel motorik özellikleri geliştirmeye yönelik çalışmalar yapılmaktadır.

Koşu tekniği, esneklik, top atma – tutma çalışması, toplu ve topsuz hareketler, temel tekniklerden parmak pas, manşet pas, alttan servis çalışmaları yapılmakatdır.

Sağlıklı beslenme, sporcu disiplini ve antrenman saatlerine uyum ile bilgiler verilmektedir


GRUPLARIMIZ 24 KİŞİ İLE SINIRLI OLUP HER ANTRENMANDA SALONDA 2 ANTRENÖR GÖREV YAPMAKTADIR.

SPOR KULÜBÜMÜZDE 4 ADET SPOR SALONU BULUNMAKTADIR.